Розглянуто способи покращання реалізації інформаційного потенціалу підприємства через реформування типової схеми поведінки управлінського персоналу та формування нових схем організації колективної праці. In the article the paths of perfecting of implementation of an information potential of firm through reforming of a typical circuit of behaviour of administrative staff and formation of the new schemes of organization of a collective transactions are esteemed.

Антоненко О. М. Кадрова політика як важливий чинник розвитку інформаційного потенціалу підприємства / // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2002. – № 448 : Проблеми економіки та управління. – С. 237–252. – Бібліографія: 3 назви.