Виробнича потужність підприємства в ланцюгу поставок

Досліджено особливості оцінювання виробничої потужності підприємств в умовах домінування індивідуальних замовлень. Наведено можливості використання процедури хронометражу для формалізації оцінювання виробничої потужності. Сформовано базову інформацію для раціоналізації автоматизованої виробничої лінії на підприємстві. The features of evaluation of production capacity of enterprises in the conditions of prevailing of individual orders are investigated. Possibilities of the use of procedure of timestudy for formalization of evaluation of production capacity are presented. Base information for rationalization of the automated production line on an enterprise is formed .

Петецький І. Виробнича потужність підприємства в ланцюгу поставок / І. Петецький // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 623 : Логістика. – С. 315–322. – Бібліографія: 6 назв.