Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Отримано значення групових внесків, які можуть використовуватись для розрахунку ентальпій утворення і випаровування сполук акрилового ряду. The values of group increments were recived that can be used for calculation of formation and evaporation enthalpies the acryls compounds.

Галатин І. З. Значення групових внесків, рекомендовані до адитивних схем для розрахунку ентальпійних характеристик сполук акрилового ряду / І. З. Галатин, Ю. А. Раєвський, В. В. Кочубей // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 414 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 22-25. – Бібліографія: 4 назви.