Конфлікт цілей в маркетинго-логістичній системі і напрями його вирішення

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглядається взаємовплив маркетингової політики на логістичні рішення у сфері збуту з погляду забезпечення належного сервісного обслуговування споживачів. Визначено можливі місця виникнення конфліктів в системі розподілу продукції та методи їх вирішення.
The influence of marketing policy on the logistic decisions in the field of sale from the point of view of proper customers service is considered. The probable points of conflicts emergance in the system of product distribution and methods of their solving are analyzed.

Білик І. І. Конфлікт цілей в маркетинго-логістичній системі і напрями його вирішення / І. І. Білик // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 526 : Логістика. — С. 490–496. — (Формування та оптимізація логістичних систем).