Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто концептуальні основи створення логістичних систем зовнішньоекономічних операцій під час забезпечення матеріальними ресурсами вітчизня¬них підприємств. Conceptual bases of creation of logistics systems of the external economical operations are examined process provide with material resources of the domestic enterprises.

Філіппова С. В. Логістика зовнішньоекономічних операцій у сировинному забезпеченні підприємств промисловості України / С. В. Філіппова, О. М. Русева, С. О. Черкасова // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 469 : Логістика. – С. 518–524. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review