Експериментальні дослідження впливу овалізації на пружно-пластичний згин труб

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено результати експериментальних досліджень чистого згину труб діаметром 57 мм за границею пружності. За результатами їхнього порівняння з розрахунковими даними, одержаними на підставі деформаційної теорії пластичності і теорії циліндричних оболонок, розбіжність не перевищує 10 %. The results of experimental researches of pure elasto-plastic bending with 57 mm in diameter are presented. Their comparison with calculating data get on the basis of the deformational theory of plasticity and theory of cylindrical shells are made. The discrepancy does not exceed 10 %.

Білобран Б. С. Експериментальні дослідження впливу овалізації на пружно-пластичний згин труб / Б. С. Білобран, Н. Б. Мельник // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 556 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. – С. 9–13. – Бібліографія: 8 назв.