Досліджено вплив залізовмісних добавок на формування структури і властивостей керамзитового гравію. Встановлено позитивний вплив додатків на підвищення кислото- стійкості керамзиту. The influence of the iron containing on the structural formation and properties of the claydite gravel are investigated. It was determined the positive effect of the containing on the claydite gravel with improved asid resistance.

Солоха І. В. Структуроутворення і властивості керамзитового гравію з залізовмісними додатками / І. В. Солоха, М. Г. Пона, З. І. Боровець // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 609 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 322-325. – Бібліографія: 2 назви.