Маркетинговий підхід до управління якістю продукції

Thumbnail Image

Розглянуто роль та значення маркетингового підходу до управління якістю продукції. Реалізація маркетингової стратегії передбачає створення системи управління якістю продукції, яка забезпечить впровадження у виробництво комплексу заходів, спрямованих на випуск високоякісних, конкурентоспроможних виробів. The role and meaning of the marketing approach to product quality control are considered. The realization marketing strategy assumes creation of a control system of quality of production for maintenance of introduction in manufacture of a complex of measures directed on release of high-quality, competitive products.

Князьков О. П. Маркетинговий підхід до управління якістю продукції / О. П. Князьков, Н. В. Тимчак, С. М. Мартиненко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2002. – № 446 : Логістика. – С. 184–188. – Бібліографія: 7 назв.

Endorsement

Review