Видавництво Державного університету “Львівська політехніка”

У статті розглянуто вплив нестабільності процесів виробництва компонентів радіоелектронної апаратури на характеристики розподілів їх вихідних параметрів. Пропонується метод оцінки похибки визначення полів розсіювання параметрів при квазінормальних розподілах. At the paper the influence of components production process nonstability on theirs output distributions characteristics. The parameters scattering fields determination error estimation method due to quasi-normal distributions is proposed.

Лазько О. Оцінка полів розсіювання параметрів радіоелектронних пристроїв при їх квазінормальних розподілах / Оксана Лазько, Леонід Недоступ, Юрій Бобало // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 399 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 174–180. – Бібліографія: 7 назв.