Розрахункова модель виробництва протипухлинного антибіотика «Ландоміцин Е»

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розроблена модель виробництва протипухлинного антибіотика “Ландоміцин Е” потужністю 100 кг/рік. Технологія базується на культивуванні вітчизняного штаму стрептоміцета Streptomyces globisporus Smu62 з подальшим виділенням кінцевого антибіотика екстрагуванням продукту біосинтезу і рідинною хроматографією. Економічні розрахунки виявили високу рентабельність виробництва і у 40 разів меншу вартість порівняно з імпортними аналогами ароматичних полікетидних антибіотиків, які використовуються як протипухлинні агенти. The model of production of an antibiotic "Landomicin E" for struggle with cancer by tumours by power of 100 kgs / years is developed. The technology bases on cultivation of the domestic strain of streptomicet Streptomyces globisporus Smu62 with further selection of a final antibiotic by methods extraction of a product of biosynthesis and liquid chromatographie. The economic accounts have shown high profitability of production and in 40 times the smaller price in comparison with import aromatic polyketide antibiotics are used as antitumor agents.

Розрахункова модель виробництва протипухлинного антибіотика «Ландоміцин Е» / Ю. І. Сидоров, В. О. Федоренко, О. М. Громико, В. П. Новіков, Р. Й. Влязло, Р. М. Верес // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. – 2002. – № 461 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 204–208. – Бібліографія: 9 назв.