Розглянуто результати досліджень з визначення показника якості формування зварного з’єднання, необхідного та достатнього для 100 % неруйнівного контролю виробів та регулювання технологічного процесу на базі плинних параметрів мікроточкового конденсаторного зварювання робочих контактів термозондів. The results of researches by definition of a parameter of quality of formation of welded connection necessary and sufficient for 100 % of the not destroying control of products and regulation of technological process on the basis of the current parameters of process of microdot condenser welding of working contacts of thermocouples are considered.

Білобородченко В. І. Керування якістю точкового мікрозварювання робочих контактів термозондів за плинними показниками формування зварного з’єднання / В. І. Білобородченко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 396 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. – С. 17-24. – Бібліографія: 14 назв.