Досліджено вплив параметрів та геометричних розмірів на пускові властивості асинхронних двигунів з екранованими полюсами на основі математичної моделі, яка враховує нелінійність характеристик намагнічування. Наведені розрахункові залежності пускового моменту і пускового струму від низки параметрів та геометричних розмірів двигунів, здійснено їх аналіз. The influence of parameters and dimension on the starting performance of shaded- pole induction motors on the base of mathematical model taking into account the magnetization curves nonlinearity has been investigated. The calculated characteristics showing starting torque and starting current influence from the parameters and dimension has been presented and analysed.

Гавдьо І. Р. Вплив параметрів та геометричних розмірів на пускові властивості асинхронних двигунів з екранованими полюсами / І. Р. Гавдьо // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 435 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 37–40. – Бібліографія: 6 назв.