Оцінка варіантів синтезу паралельних обчислювальних пристроїв сортування

Розглянуто різні варіанти синтезу паралельних обчислювальних пристроїв сортування та їхнє проектування від програмного опису алгоритму до апаратної реалізації з можливістю зміни ширини паралельної форми. Various options for the synthesis of parallel computing sorting devices and their design flow from software descriptions of the algorithm to hardware implementation with the possibility of changing the width of the parallel form are considered.

Яковлєва, І. Д. Оцінка варіантів синтезу паралельних обчислювальних пристроїв сортування / І. Д. Яковлєва // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 630 : Комп’ютерні системи та мережі. – С. 124–130. – Бібліографія: 8 назв.