Підходи до моделювання складних об’єктів за допомогою нейрокомп’ютерів

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Аналізуються класи відображення (передбачення), для розв’язання яких викоритовується програмна нейромережа “Функціонал на множині табличних функцій”. Наводяться результати практичного використання штучних нейронних мереж Forecasting types of problems are analysed for which definition programming artificial neural network based on model of functional on table function set is used. The results of forecast using of artificial neural network are showen.

Юрчак І. Підходи до моделювання складних об’єктів за допомогою нейрокомп’ютерів / І. Юрчак // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 501 : Комп’ютерні системи проектування. Теорія і практика. – С. 129–133. – Бібліографія: 3 назви.