Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Досліджено похибку методу фільтрації з використанням швидкого перетворення Фур'є під час розрахунку інтегральних характеристик шумових сигналів.Розглянуто мінімізацію похибок усереднення за часом та за частотою для математичних моделей шумового сигналу, спотвореного завадою синусоїдної, трапецієподібної та прямокутної форм. Исследовано погрешности метода фильтрации с использованием быстрого преобразования Фурье при расчете интегральных характеристик шумовых сигналов. Рассмотрено минимизацию погрешностей усреднения по времени и по частоте для математических моделей шумового сигнала, искаженного помехой синусоидальной, трапециевидной и прямоугольной форм. Conducted research the filtration method of error with using of the fast Fourier’s transformation at the calculation of integral descriptions of noise signals. Considered the errors minimisation of integral at times and frequency for the mathematical models of the noise signal distorted by the hindrance of sins, trapezium and rectangular form.

Микитин І. Похибки методу фільтрації під час розрахунку інтегральних характеристик шумових сигналів. / Микитин Ігор, Стадник Богдан // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2007. – Випуск 67. – С. 8–13. – Бібліографія: 5 назв.