Виконано кількісний аналіз геометричних і силових параметрів механізмів вільного ходу з новою кульковою обгінною муфтою, що передає обертальний момент за рахунок зачеплення напівмуфт через з’єднувальні кульки. The quantification of geometrical and power parameters a new ball overrunning clutch is conducted, which one transmits a torque at the expense of engagement two half clutch by balls.

обертальний момент, з’єднувальні кульки, overrunning clutch, balls

Малащенко В. О. Геометричні та силові залежності приводів велосипедів з новою кульковою муфтою вільного ходу / В. О. Малащенко, О. І. Сороківський, А. О. Борис // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 641 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. – С. 46-49. - Бібліографія: 11 назв.