Особливості роботи вбудованого html редактора Moodle в різних браузерах

Розглянуто методику викорстання HTML редактора Moodle 1.9.6+ та його основних функцій в Internet Explorer, Mozilla FireFox, Opera, Google Chrome, Apple Safari.Using special functions of Moodle HTML editor version 1.9.6+ in different browsers: Internet Explorer, Mozilla FireFox, Opera, Google Chrome, Apple Safari.

Moodle, браузер, html, Moodle, browser, html

Чайківський Т. Особливості роботи вбудованого html редактора Moodle в різних браузерах / Т. Чайківський // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 2-ої Науково-практичної конференції, 23–25 листопада 2010 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2010. – С. 73–79. – Бібліографія: 2 назви.