Thumbnail Image

Проаналізовано аварійні режими коротких замикань на виході генератора та несправностей в статичній системі самозбуждення генератора енергоблока електростанції. Результати досліджень отримано методами математичного моделювання, а також експериментально з використанням реальної системи збудження, під’єднаної до комп’ютерної моделі силової частини генераторної установки, яка функціонує в реальному часі. The emergency regimes of short circuit on the synchronous generator’s output and of the disrepair in the semiconductor excitation systems of the power plant’s generator have been analyzed. The research results have been obtained by mathematical modeling method and, also, with the use of the physical excitation systems connected to the real-time computer model of the power scheme of generator plant.

Куцик А. С. Аварійні режими в енергоблоці зі статичною системою самозбудження синхронного генератора / А. С. Куцик // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 615 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 51-57. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review