Видавництво Львівської політехніки

Розглянуто досвід використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій з метою підвищення ефективності навчання та управлінської діяльності в Полтавському університеті економіки і торгівлі на основі системного підходу. The present work demonstrates experience of use of modern information-communication technologies with the purpose of increase of a learning efficiency and administrative activity at the Poltava university of economy and trade on the basis of the system approach.

інформаційно-комунікаційні технології, ефективність навчання, системний підхід, information-communication technologies, learning efficiency, system approach

Система організації навчання в Полтавському університеті економіки і торгівлі за умов інтенсивного використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій / М. Є. Рогоза, Є. І. Івченко, В. І. Божко, М. О. Недаєва // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2011. – № 703 : Інформатизація вищого навчального закладу. – С. 32–35. – Бібліографія: 5 назв.