Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Метою наукових досліджень є опрацювання технології одержання аліфатичних нафтополімерних смол (АНПС) на основі олефінвмісної фракції – побічного продукту етиленових виробництв – у присутності каталізатора процесу – гомогенного комплексу хлориду алюмінію з етилацетатом в органічному розчиннику (ксилолі). Завданням дослідження є встановлення оптимального мольного співвідношення компонентів каталізатора. The purpose of the research work is processing of production technology of alifatic petroleum resins (APR) obtaining on the base olefin-containing fraction – by products of ethylene productions. New effective catalyst of process – homogeneous complex of aluminium cloride with ethylacetate in the organic solvent (xylene) – have been proposed. Optimal molar ratio of complex components were determined.

Никулишин І. Є. Вплив мольного співвідношення компонентів каталітичного комплексу на характеристики аліфатичних нафтополімерних смол / І. Є. Никулишин, Г. М. Рипка // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 488 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 173-175. – Бібліографія: 9 назв.

Endorsement

Review