Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглядаються питання щодо функціонування непрямих дистрибуційних каналів підприємств-операторів мобільного зв’язку. Запропоновано новий вид організаційної взаємодії підприємства-оператора та дилерської структури. The problems of functioning of the indirect distribution channels of the firms¬operators of mobil connections are investigated. The new type of the organizational interaction between firm-operator and dealer structure is proposed.

Лівшиц В. Я. Непрямі дистрибуційні канали в умовах конкурентної боротьби на прикладі СП «Український мобільний зв’язок» / В. Я. Лівшиц // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 424 : Логістика. – С. 322–327. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review