Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто механізми управління матеріальними потоками на підприємстві. Проаналізовані основні стадії процесу постачання. Запропонована модель мінімізації витрат підприємства шляхом вибору форми постачання. The machineries of management by material streams on an enterprise are considered. The analysed basic stages of process of delivery. The offered model of minimization of charges of enterprise by the choice of form of delivery.

Іщук С. О. Механізми удосконалення організації управління матеріальними потоками на підприємстві / С. О. Іщук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2004. – № 499 : Логістика. – С. 169–174. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review