Логістика: традиційні і нетрадиційні сфери використання

2006-01-31

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Досліджуються умови та наслідки використання концепції логістики у традиційних сферах: підприємництві, військовій та нетрадиційних сферах, зокрема в медицині, в комунальному господарстві, у видавництві, у сфері захисту середовища, у побуті (в домогосподарствах), у готельному та туристичному бізнесі Ідентифіковані чинники, що мотивують прискорене впровадження логістичних рішень у нетрадиційних сферах економіки. Обгрунтовані засади оцінки потенціалу логістики в реалізації стратегій ланцюгів поставок і мереж.
Terms and consequences of the use of conception of logistic in traditional spheres: enterprise, military and untraditional spheres, in particular in medicine, in the communal economy, in the publishing house, in the field of defence of environment, in the way of life (in the households), in hotel and tourist business are explored. Factors which explain speed-up introduction of logistic decisions in the untraditional spheres of economy are identified. The bases of estimation of potential of logistic in realization of strategies of delivery chains and networks are grounded.

Крикавський Є. В. Логістика: традиційні і нетрадиційні сфери використання / Є. В. Крикавський, Р. Патора // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006. — № 552 : Логістика. — С. 62–75. — (Теорія логістики і маркетингу).

Endorsement

Review