Інформаційне та фінансове забезпечення інвестиційних логічних систем

Із врахуванням видів ефективності та етапів оцінки інветиційного проекту показано концептуальну схему оцінки ефективності інвестиційного проекту. Ідентифіковано фінансові та інвестиційні потоки системи реального інвестування. Виділено особливості логістичного потоку. Відповідно до сутності інформаційних та фінансових потоків визначено завдання кожного із елементів логістичної інвестиційної структури. Для кожного елемента логістичної структури визначено вхідні ті вихідні інформаційні та фінасові потоки. With the account of types of efficiency and stages of estimation of invetitsiynogo project, the kontseptual'a chart of estimation of efficiency of investment project is resulted. The financial and investments streams of the system of the real investing are identified in the article. The features of logistic stream are selected. In accordance with essence of informative and financial streams certainly task each of elements of logistic investment structure. For every element of logistic structure certainly those weekend entrances informative and finasovi streams.

Савіна Н. Б. Інформаційне та фінансове забезпечення Інвестиційних логічних систем / Н. Б. Савіна // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 669 : Логістика. – С. 310–316. – Бібліографія: 4 назви.