Двоканальна покадрова цифрова обробка піросигналу в режимі реального часу

Запропоновано принцип двоканальної побудови тепловізійної камери на базі піровідикону, який, на відміну від існуючих пристроїв, не тільки істотно зменшує вплив геометричних шумів мішені піровідикона і шум п'єдесталу на корисний сигнал, але й компенсує синхронні та асинхронні завади у реальному часі без погіршення динамічних властивостей пристрою. Two-channel principle of thermovision camera camera based on pyrovidicon design that allows not only, on difference of existing devices, is able to vital decrease of pyrovidicon targets geometric noise and pedestal noise on the useful signal influence, but also is able to the synchronous and asynchronous interferences compensation in real time without dynamic properties of the device worsening.

Боженко І. Б. Двоканальна покадрова цифрова обробка піросигналу в режимі реального часу / І. Б. Боженко, П. О. Кондратов // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 573 : Комп'ютерні системи та мережі. – С. 26–30. – Бібліографія: 6 назв.