Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Робота присвячена розвитку теорії побудови інваріантних систем перетворю¬вання параметрів електроенергії з багаторазовою модуляцією. На основі теоретичних досліджень розроблені та обґрунтовані положення про структурну інваріантність перетворювачів, основи квадріплексного перетворення в гіперкомплексному форматі до аналізу перетворювальних систем з багаторазовою модуляцією. Запропоновані і досліджені принципи організації та алгоритми керування багатофункціональними перетворювачами. The work is devoted to the development of the construction theory invariant systems of conversion of the electric power parameters with a multiple modulation. On the basis of theoretical researches and generalized rule about structural invariancy, fundamentals of the quadriplex conversion in the hypercomplex format concerning the analysis of conversion systems with a multiple modulation are developed and justified. The principles of organization and control algorithms of multifunction converters are proposed and researched.

Смирнов B. C. Аналіз і синтез інваріантних напівпровідникових перетворювачів автономних об’єктів / B. C. Смирнов // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 479 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 181–187. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review