Thumbnail Image

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Сформовано математичну модель процесів струмоперенесення та хвилеутворення в тонких плівках з урахуванням в приповерхневих областях подвійних шарів магнітних та електричних зарядів.
The mathematical model of the currenttransport and waveformation processes in thin film. Double electrical and magnetic layers of the near surface charge have been taken into account.

Пеленський Р. А. Математичне моделювання процесів струмоперенесення та хвилеутворення в тонких плівках / Р. А. Пеленський // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 542 : Елементи теорії та прилади твердотілої електроніки. — С. 71–75.

Endorsement

Review