Запропоновано метод одержання піразоліну з просторово екранованим фенольним замісником. Одержано водні препарати на його основі з використанням допоміжного розчинника та комплексоутворювальних полімерів неспецифічної дії. Досліджено їхню біологічну активність та токсичність. The method of receipt of pyrazolin with hindered phenol as deputy have been proposed. Water-soluble preparations on it’s basis with co-solvent and polymeric surfactant with unspecific due using have been obtained. The biological and toxical activitie have been studied.

Біологічна активність водних розчинів 1,3-дифеніл-5-(4-гідрокси-3,5-ди-трет.-бутилфеніл)-піразоліну-2 / С. В. Хом’як, Н. Л. Заярнюк, О. С. Яремкевич, В. Г. Червецова, З. В. Губрій // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 609 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 120-123. – Бібліографія: 15 назв.