2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Запропоновано описання розробленого модифікованого генетичного алгоритму, що використовується у новому підході до пошуку оптимальних рішень при проектуванні цифрових структур підбиранням необхідних елементів бібліотеки.
It is proposed the description of modificated genetic algorithm that is used for optimal solutions in new approach during creation of the digital structures by selection needed elements from the library.

Колодчак О. М. Модифікований генетичний алгоритм для пошуку оптимальних рішень при проектуванні цифрових структур / О. М. Колодчак, А. О. Мельник // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 546 : Комп’ютерні системи та мережі. — С. 69–74.

Endorsement

Review