Формування комплексу маркетингу міста

Проаналізовано існуючі підходи до формування комплексу маркетингу міста та відображено авторський підхід до його формулювання. Визначено сутність поняття міста як товару, деталізовано інші складові комплексу маркетингу міста: ціни, розподілу, просування. Визначено основних адресатів системи маркетингових комунікацій міста. The analysis of existent approaches to forming of complex of marketing of city is conducted and represented author approach to it formulation in the article. Determine essence of concept of city as commodity, working out in detail of other constituents of complex of marketing of city is carried out (price, distribute, advancement). Basic addressees of the system of marketing communications of city are definite.

Глинський Н. Ю. Формування комплексу маркетингу міста / Н. Ю. Глинський // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 623 : Логістика. – С. 52–60. – Бібліографія: 14 назв.