Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто застосування принципу трансляції для побудови моделей міжфазної рівноваги між простим мінералом і багатокомпонентним розчином у простих водно-солевих системах; встановлено оптимальну структуру матриці квадратичної форми, якою апроксимується склад рівноважних розчинів. Using of a principle of translation for construction of between phase models balance is considered between simple mineral and a multicomponent solution in simple water-saline systems, optimum structure of the matrix of the square form has been found with its help structure of equilibrium solutions is approximated.

Ятчишин Ю. Й. Модель рівноваги розчин – тверда фаза в багатокомпонентних водно-соляних системах / Ю. Й. Ятчишин, Б. Є. Ковальчук // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. – 2002. – № 461 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 64–68. – Бібліографія: 2 назви.