2006-01-31

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглядаються економічні аспекти розвитку персоналу туристичного бізнесу на засадах маркетингово-логістичного управління, проводиться узагальнений аналіз витрат на розвиток персоналу і пропонуються підходи до оцінки ефективності інвестування в людський капітал.
In this article the economical aspects of tourism personnel development on the ground of marketing-logistics management are investigated, generalized expenses personnel development analysis is carried and different approaches to effectiveness of investments of human funds estimation are suggested.

Захарчин Г. М. Економічні аспекти розвитку персоналу в туристичних організаціях на основі логістично-маркетингових схем / Г. М. Захарчин, Р. О. Веремчук // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006. — № 552 : Логістика. — С. 203–208. — (Логістичне та маркетингове управління).

Endorsement

Review