Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено вплив різних джерел азоту (натрію нітрату, калію нітрату, амонію нітрату, амонію сульфату, дріжджового екстракту, пептону, сечовини) і їх сумішей на синтез гліколіпідів і екзополісахаридів бактеріальним штамом Gordonia rubripertincta УКМ Ас-122. The influence of different nitrogen sources (sodium nitrate, potassium nitrate, ammonium nitrate, ammonium sulfate, east extract, peptone, carbamide) and its mixtures on synthesis of glycolipids and xopolysaccharides by bacterial strain Gordonia rubripertincta УКМ Ас-122 was determined.

джерела азоту, бактеріальним штамом, nitrogen sources, bacterial strain

Пристай М. В. Вплив джерела азоту на синтез гліколіпідів, екзополісахаридів і каротиноїдів бактеріальним штамом gordonia rubripertincta УКМ Ас-122 / М. В. Пристай, О. В. Карпенко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 644 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 120-122. – Бібліографія: 7 назв.