Потоковий процесор швидких тригонометричних перетворень

2001-03-27

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Синтезовано універсальний потоковий процесор швидких тригонометричних перетворень, що реалізує перетворення Фур'є, Хартлі, косипусне та синусне. Наведено структурні схеми основних функціональних вузлів пристрою, а також часову діаграму симуляції роботи процесора.
Universal fast trigonometric transformations stream processor; which performs Fourier; Hartley, cosine and sine transformations is synthesized.. The structural schemes of basic functional units and simulation timetable of the proposed device are given.

Ліскевич О. Потоковий процесор швидких тригонометричних перетворень / О. Ліскевич, М. Яцимірський // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2001. — № 433 : Комп’ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 22–27.