Явище синонімії в термінології гірництва

Стаття продовжує цикл публікацій автора, присвячених вивченню лексико-семантичних особливостей української гірничої термінології. У ній розглянуто проблему синонімії, зокрема зосереджено увагу на синонімічних відношеннях між термінами гірництва. The article continues the author’s publications cycle devoted to the study of the lexico-semantical peculiarities of Ukrainian mining terminology. The problem of synonymy is outlined in the article, in particular the synonymical relations among the terms of mining branch are emphasised.

Колган О. Явище синонімії в термінології гірництва / Олена Колган // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 648 : Проблеми української термінології. – С. 82–87. – Бібліографія: 20 назв.