Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Визначено термо- і жаростійкість захисних покрить на підкладах різної хімічної природи в широкому інтервалі температур. Проведено оцінку корозійної стійкості підкладів з вказаними покриттями. The thermal- and heat resistance of sheetings on linings of a different chemical nature in a wide interval of temperatures are determined. The valuation of corrosion resistance of linings with the indicated covers is conducted.

Гивлюд М. М. Термо- і жаростійкі захисні покриття на основі наповнених силіційелементоорганічних композицій / М. М. Гивлюд, В. В. Ілів, З. І. Боровець // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 426 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 56–58. – Бібліографія: 3 назви.