Актуальні ресурси української правничої термінології (проблемні аспекти)

2002-03-26

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Наявність у законодавчій практиці і у правотворчості термінологічних елементів, що вимагають критичного осмислення, становить одну із актуальних проблем політики права. Увагу привертають правничі терміни, що мають ряд лексичних відповідників (паралелей), зокрема ті, що стосуються міжнародного права. Уніфікація терміноелементів - необхідна умова адекватного сприйняття правничого тексту, професійного відтворення його під час перекладу.
Existence in legislative practice and in law créative work of terminological éléments that demand their critical compréhension is one of the urgent questions ot law poiicy. Our attention is turned to law terms having sériés of lexical équivalents particuîarly those deal with international law. Unification of term-elements is the requisite condition for the adéquate law text perception and for the professional reproducing while translation.

Токарська А. Актуальні ресурси української правничої термінології (проблемні аспекти) / Антоніна Токарська // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 453 : Проблеми української термінології. — С. 383–385. — (Термінологія гуманітарних знань).