Інтерпретатор мови Perl для Windows

2002-03-26

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглядається задача проектування інтерпретатора підмпожини мови Perl для Windows. Наводиться граматика мови, постфіксні форми запису основних операторів, особливості реалЬації інтерпретатора та аналіз швидкодії його роботи.
In work the problem of designing of the interpreter o f a subset of language Perl for Windows is considered. The grammar of language, polish notation of the basic operators, features of realization of the interpreter and the analysis o f speed of its work is described.

Кузьмін О. Інтерпретатор мови Perl для Windows / О. Кузьмін, О. Федак // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 468 : Комп’ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 38–42.

Endorsement

Review