Видавництво Львівської політехніки

Розглянуто результати математичного моделювання процесів пуску механічної системи пасажирського ліфта з канатоведучим шківом. Аналіз динамічних процесів виконано на основі сумісного інтегрування рівнянь руху елементів системи і рівнянь електромагнітних явищ в асинхронному двигуні. Досліджено вплив структури і механічних характеристик привідної системи на динамічні зусилля у пружних ланках. Results of mathematical modeling of processes of start-up of passenger elevator with rope driving pulley are analyzed. Calculation of dynamic processes is carried out by joint integration of the equations of movement of elements of systems and the equations of the electromagnetic phenomena in asynchronous engines. Influence of structure of the device and its mechanical characteristics on dynamic efforts in elastic parts is investigated.

Харченко Є. В. Математичне моделювання процесів пуску електромеханічної системи пасажирського ліфта / Є. В. Харченко, Б. В. Бондарчук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2012. – № 730 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. – С. 99–107. – Бібліографія: 11 назв.