Досліджено наявні двовидові безпрефіксні дієслова чужомовного походження на -ува(ти) разом з їхніми префіксними перфективами з метою виявити стан і можливості утворення видових пар. The existent two-aspectual prefix-free foreign-origin “-ува(ти)” ending verbs together with prefix perfective verbs are investigated for the purpose of discover the condition and possibility to constitution the aspectual pairs.

Рожанківський Р. Видові перфективи двовидових безпрефіксних дієслів чужомовного походження на -ува(ти) / Роман Рожанківський // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 593 : Проблеми української термінології. – С. 22–25. – Бібліографія: 8 назв.