Розглянуто програмне та інформаційне забезпечення природномовного інтерфейсу для формування бази даних параметрів електронних сенсорів фізичних величин. Для побудови природномовного інтерфейсу використано штучну нейронну мережу. The software and dataware for nature-language interface, which assists to create parameters of database of electronic sensors of physical quantities, are considered at this paper. We propose to use artificial neural networks for creation of interface.

Григор'єв В. В. Природномовний інтерфейс для формування бази даних електронних сенсорів фізичних величин / В. В. Григор'єв, Р. Т. Панчак // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 569 : Елементи теорії та прилади твердотілої електроніки. – С. 49–53. – Бібліографія: 6 назв.