Емульгуючі властивості нафти Долинського родовища

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Встановлено чинники, що визначають седиментаційну та агрегативну стійкості емульсій нафти Долинського родовища. Досліджено дисперсність водних емульсій цієї нафти та виділено її природні стабілізатори. Вивчено старіння емульсії долинської нафти. The factors defining sedimentation and aggregative stabilities of emulsions from Dolyna's oil are established. Their dispersivity is investigated, the natural emulsion stabilisers of this oil are extracted, the ageing process of emulsion from Dolyna's oil is studied.

Максимик В. Я. Емульгуючі властивості нафти Долинського родовища / В. Я. Максимик, І. С. Ромашко, П. І. Топільницький // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 488 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 209-213. – Бібліографія: 8 назв.

Endorsement

Review