2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Проаналізовано динамічні електромагнітні процеси неробочого ходу асинхронізованого генератора з безконтактним каскадним модульованим збуджувачем. Встановлено закономірності перебігу динамічних електромагнітних процесів залежно від двох можливих схем модулятора.
Research of dynamic electromagnetic processes of a asynchronired generator with a non – contact cascade modulated exciter natural commutaation. The influence of the scheme modulator agitator, on the dynamic electromagnetic process was estimated.

Василів К. М. Аналіз динамічних електромагнітних процесів неробочого ходу безконтактного асинхронізованого генератора з каскадним трифазно-трифазним модульованим збуджувачем на базі циклоконвертора зі схемою в одну зірку / К. М. Василів, О. М. Галіновський // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 544 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. — С. 31–40.