2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Досліджується ефективність методу r-рівневого блочного пошуку для різних законів розподілу ймовірностей звертання до записіа Для кожного закону розподілу ймовірностей звертання до записів проводиться порівняльний аналіз ефективності методу.
Efficiency of method of r-Ievel block search for different laws of probability distribution of requesting to the records has been investigated. For every law of probability distribution the comparative analysis of efficiency of search method is explored.

Цегелик Г. Г. Ефективність методу R-рівневого блочного пошуку інформації у файлах баз даних для різних законів розподілу ймовірностей звертання до записів / Г. Г. Цегелик, А. В. Мельничин // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. Інформаційні системи та мережі. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 549. — С. 184–192.