Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розроблено моделі біосинтетичного і хімічного виробництв триптофану для лікувального харчування потужністю по 9 тонн на рік. Порівнюють їх технічні та економічні показники. Показано, що ціна біосинтетичного продукту у декілька разів менше ніж хімічного. Одержані результати свідчать на користь першого способу для реалізації його в умовах Україні. The models of biosynthetic and chemical manufactures tryptophan for a medical feed by capacity of 9 tons per one year are developed. The comparison of their technical and economic parameters is carried spent. Is shown, that the price of a biosynthetic product in some times is less chemical. The received results convincingly testify for the benefit of the first way for realization him in Ukraine.

Сидоров Ю. І. Порівняльні характеристики розрахункових моделей біосинтетичного і хімічного виробництв триптофану / Ю. І. Сидоров, Р. Й. Влязло, М. Р. Шустер // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 516 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 68–71. – Бібліографія: 8 назв.