2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто чутливість систем з векторним керуванням до зміни параметрів двигуна та до точності ідентифікації координат стану під час експлуатації електроприводу. Показано перехідні характеристики таких систем за допомогою засобів математичного моделювання. Також проведено порівняльний аналіз відомих схем векторного керування з точки зору їх чутливості до параметричних збурень та до точності ідентифікації координат стану.
In the given article the sensitivity of the FOC systems to the parameters disturbances and state variables identification accuracy during drive performance is considered. The transient characteristics of those systems using mathematical modeling are shown. It is also made a comparative analysis of the well-known vector control schemes from the point of their sensitivity to the parameters disturbances and state variables identification accuracy.

Сметана І. В. Дослідження чутливості систем векторного керування на основі математичних моделей / І. В. Сметана, А. О. Лозинський // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 544 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. — С. 126–136.