Формування нейроматематичних моделей, неоглядних засобами телеметрії електричних мереж за принципами чорної та напівпрозорої скриньок

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено нейроматематичні моделі неоглядних засобами телеметрії електричних мереж за принципами “чорної” та “напівпрозорої” скриньок. Застосування таких моделей дозволяє забезпечити оперативне моделювання режимів електричних мереж з врахуванням впливу фрагментів електричних мереж, в яких відсутні засоби телеметрії. The neuromathematical models of electric networks without remote control on foundations of “black” and “translucent” small boxes are represented in this article. Application of such models allows providing the operative design of the modes of electric networks that are taking into account influence of electric networks’ fragments without remote control.

телеметрії, електричні мережі, принципи, вузли перемикання

Формування нейроматематичних моделей, неоглядних засобами телеметрії електричних мереж за принципами "чорної" та "напівпрозорої" скриньок / О. В. Данилюк, Н. Б. Дьяченко, В. Я. Рибак, С. М. Рильський // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 597 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 26-30. – Бібліографія: 6 назв.