Кристалізація полімерної сірки в умовах безперервного процесу

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджувалася кристалізація полімерної сірки в умовах безперервного процесу. Показано, що коефіцієнт масовіддачі під час кристалізації зростає при збільшенні швидкості охолодження. Встановлено, що збільшення розмірів кристалів можна досягнути за рахунок зменшення швидкості охолодження. Process polymeric sulfaric was investigated are grey in conditions of contiguous process. Is shown, that a factor masstransfer in process grows at a increase of speed of cooling. Is established (installed), that growth of the sizes of crystals it is possible to reach At the expense of reduction of speed of cooling.

Семенишин С. М. Кристалізація полімерної сірки в умовах безперервного процесу / М. М. Семенишин, Я.-В. В. Мота, І. М. Петрушка // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 426 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 161–164. – Бібліографія: 3 назви.