Національна віськова похідна термінологія

2002-03-26

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Вивчення військових дисциплін не є можливим без правильного володіння понятійно-термінологічним апаратом. Цьому буде сприяти рекомендована вам праця, яка має своїм завданням задовольнити потреби мовленнєвої практики українських військовиків від рядовика починаючи та генералом закінчуючи.
Learning military subjects is impossible without a good command of the notional and terminological apparatus. This work which is aimed at satisfying the needs of the speech practice of the Ukrainian military from a private to a genera! will further such learning.

Кісіль З. Національна віськова похідна термінологія / Зоряна Кісіль // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 453 : Проблеми української термінології. — С. 403–404. — (Термінологія гуманітарних знань).

Endorsement

Review