Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

У статті наведені методика визначення ступеня гартування скляних деталей підвісних високовольтних ізоляторів, експерементально отримана крива залежності, за допомогою якої можна визначити ступінь гартування в склодеталях, виготовлених із скла складу № 7 або близьких до нього, результати визначення ступеня гартування скляних деталей високовольтних підвісних ізоляторів типу ПС-60Б виготовлення Львівського ізоляторного, Слов’янського та Южно- Уральського арматурно-ізоляторного заводів.

Качалін В. І. Визначення ступеня гартування скляних деталей підвісних високовольтних ізоляторів / В. І. Качалін, С. І. Дяківський, P.C. Юр’єв // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 400 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 55–59. – Бібліографія: 7 назв.

Endorsement

Review